Kumko Yapı A.Ş. inşaat sektöründe İzmir’de 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve birbirinden değerli projelere imza atan Kumova İnşaat ile merkezi Konya’da bulunan Kocaman Kardeşler A.Ş. ortaklığıdır.

İzmir’de faaliyet gösteren ve İzmir insanının bakış açısına sahip yatırımcıların ortak bir girişimi olan KUMKO, İzmir’e zamanın ötesinde ve çevreci projeler üretiyor. Büyük ölçekli konsept tasarımlı projeleri hayata geçiren Kumko Yapı A.Ş. Varyant Karşıyaka projesi ile misyonunun ilk adımını atmış, Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower Bornova projeleriyle de beklentileri bir adım öteye taşımayı hedeflemiştir. Kentsel doku ile uyumlu, en ileri teknolojiyi kullanırken insan ögesini daima ön plana çıkaran projeler üretmeyi vizyon olarak hedefleyen Kumko Yapı A.Ş. gelecek nesiller için yasanabilir bir dünya yaratmak amacıyla attığı her adımda doğaya ve çevreye saygılı olmayı da kendisine vizyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Sektörün referans alınan noktası olarak tanımlanmak.

Misyonumuz

Geleceğin ihtiyaçlarını şimdi tasarlayarak, zamanın ötesinde ve çevreci projelerle, yaşam alanlarına artı değer katmak, projelendirmek, sunmak ve mutluluk vermek.

Değerlerimiz

Leed Gold

İzmir’in ilk “LEED Gold” sertifikası adayı konut projesine imza atıyoruz. Yağmur suyunu toplayıp tekrar kullanabilen, güneş enerjisi ile ortak alanlara destek elektrik üretimi yapabilen altyapısı ile İzmir’de ilkleri temsil ediyoruz.

Porselen Cephe

Küresel ısınmaya karşı yansıtıcı yüzeyleri ve komple porselen dış cephe kaplaması ile kendini yenilemesi bir yağmura bakıyor.

Tam Metrekare

Eşyalarınızı eve göre değil, tercihlerinize göre yerleştirebileceğiniz tam metrekareli evler.

Özel Peyzaj

Endemik bitkilerle oluşturulan, bitki tarlaları ve çeşitlemeleriyle binalardan bakıldığında süper-grafik düzenine sahip özel peyzajı, süs havuzları ve güneşlenme terasları.

Panoromik Manzara

Kesintisiz şehir ve deniz manzarası

Havadar Aralıklar

Blokların havadar aralıklar şeklinde kurgunlanmasıyla her noktada hissedilen imbat rüzgarı.

Direkt Tapu

Yeni yaşam alanınızı başka baharlara bırakmayın. Tapunuzu hemen alın.

Çevre Dostu

Projelerimizde, doğaya saygılı ve yenilikçi kimliğimizin yansıması olan elektrikli araç şarj istasyonları ile geleceği bugünden inşa ediyoruz.

Varyant Tower Bornova

Kumko Yapı imzası ile Bornova’nın tam kalbinde yükselen Varyant Tower Bornova, sıra dışı altıgen mimarisi, konforu ve benzersiz dizaynı ile İzmir’i yepyeni bir “mimari konsept” ile tanıştırıyor. Varyant Tower Bornova, ısı kaybını en aza indirgeyen, kolonlara binen yükü azaltıp depremlere karşı dayanıklılığı arttıran, ışığı dağıtan, muhteşem görüş açıcı kazandıran altıgen formu ile tıpkı bir arı kovanı gibi doğadan ilham alınarak tasarlandı.

Varyant Karşıyaka Plus

Hayatı artılarda yaşamak isteyenler için “zamanının ötesinde” bir proje Varyant Karşıyaka Plus. İzmir’in ilk “LEED Gold” sertifikası adayı olan proje, yağmur suyunu toplayıp tekrar kullanabilen, güneş enerjisi ile ortak alanlara destek elektrik üretimi yapabilen altyapısı; küresel ısınmaya karşı yansıtıcı yüzeyleri ve komple porselen dış cephe kaplaması ile ilklerin ve enlerin projesidir. Bahçeli ve teras evleri, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daireleri; tavan yüksekliği, geniş balkonları ve 16 farklı tip daire seçeneği ile ezber bozar.

Varyant Karşıyaka

Tüm blokların güneye baktığı ve hiçbir dairenin birbirini engellemediği VARYANT Karşıyaka’da, zeminden itibaren adım adım yükselen panoromik deniz ve kent manzarası huzur ve mutluluk veriyor. Havadar aralıklar kurgulanarak düzenlenen kadameli bloklar, İzmir imbatını her noktada hissettiriyor.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Kumko Yapı'nın vizyon, misyon ve kültürüne uygun insan kaynağı stratejileri belirleyerek Kumko Yapı ve çalışanlarına değer katmayı hedefliyoruz. Çalışan memnuniyetinin yaratılması, çalışanların gelişimlerine katkı sağlanması ve şirketin geleceğine uygun yeni yeteneklerin Kumko Yapı bünyesine kazandırılması insan kaynakları politikamızın temel stratejilerini oluşturuyor.

Kumko Yapı

1383 Sk No: 5/A
Alsancak İzmirTüm Hakları Saklıdır © Kumko Yapı 2016

logo

Lütfen Cihazınızı Yan Çevirin.